Centrum Skalka

OáZa v meste pre deti, mládež, dospelých i seniorov
Komunita Emanuel Rok milosrdenstva


Denné letné tábory 2017Online prihláška

ITečk@r3.7. – 7.7.

Počas denného tábora ponúkame v spolupráci s lektormi z Katedry informatiky FPV UKF v Nitre možnosť zorganizovať súťaž vlastnoručne naprogramovaných Lego robotov, výrobu vlastnej 3D fotografie, kreslenie obrazu pomocou navigačného systému GPS ako aj hľadanie skrýš a odhaľovanie zašifrovaných textov, naučíte sa pracovať s tabletmi. Ukážeme si, že informatika sa dá robiť aj bez počítača.

Pre deti od 10 do 14 rokov. Cena 70,-€

Na tento tábor sa dá prihlásiť už len ako náhradník.

Dopravná akadémia10.7. - 14.7.

Počas tohto tábora absolvuješ našu Dopravnú akadémiu, zistíš, že dopravná výchova môže byť veľmi zábavná. Nielen, že sa s nami naučíš pravidlá cestnej premávky, ako poskytnúť prvú pomoc, ale tiež si vyskúšaš prakticky jazdu na dopravnom ihrisku, absolvuješ zaujímavé exkurzie, nahliadneš do sveta skutočných policajtov, hasičov a záchranárov a budeš si môcť vyskúšať ich prácu. Spoločne zistíme ako sa máme správať v jednotlivých situáciách na cestách a chodníkoch. Všetky tieto užitočné poznatky sa naučíš hravou a zábavnou formou pod vedením skúsených animátorov. A možno vďaka tomu raz budeš môcť niekomu zachrániť život alebo spoznáš svoje budúce povolanie.

Pre deti a mládež od 5 do 14 rokov. Cena 80,-€

Na tento tábor sa dá prihlásiť už len ako náhradník.

Vesmírna odysea17.7. – 21.7.

Vzdelávací zážitkový tábor inšpirovaný montessori pedagogikou. Vyznačuje sa svojou hravou formou a interaktívnym programom. Približuje deťom okolitý svet a pomáha im pochopiť ako funguje a aké vzťahy v ňom platia. Jeho cieľom je priniesť deťom zážitok a pochopenie celého vesmíru a jeho dokonalosť v harmónii celku. Deti na vlastnej koži zažijú, aké to je, keď vzniká vesmír, bližšie spoznajú našu slnečnú sústavu, zakúsia vznik Zeme a zoznámia sa aj s príbehom života na našej planéte. Na pamiatku si odnesú vlastnými silami vyrobenú knižku z celotýždňového skúmania.

Pre deti a mládež od 5 do 8 rokov. Cena 105,-€

Na tento tábor sa dá prihlásiť už len ako náhradník.

Alica v krajine zázrakov7.8. – 11.8.

Za jeden krátky týždeň predostrieme Vaším ratolestiam stôl plný toho, čo obsahuje muzikál. Prenesieme sa do krajiny zázrakov, kde budeme s deťmi pracovať na hereckých zručnostiach hravou formou. Prejdeme si spoločne hereckou technikou či už dýchania, pohybu v priestore, hereckej reči, tancom aj spevom. V konečnom dôsledku naše spoločné úsilie spojíme do muzikálu Alica v krajine zázrakov, v réžii animátorov.

Pre deti od 5 do 14 rokov. Cena 80,-€.

Na tento tábor sa dá prihlásiť už len ako náhradník.

Anglický tábor na Skalke14.8. – 18.8.

Anglický tábor je určený pre všetkých, ktorí chcú mať skvelé prázdniny a navyše si precvičiť zábavnou formou angličtinu, aktívne sa v nej zdokonaľovať. Poď s nami stráviť 5 dní, počas ktorých máš možnosť komunikovať v angličtine s animátormi na rôzne témy. Čaká ťa bohatý a rôznorodý program. Samozrejme nebudú chýbať spoločné táborové hry, výlety do prírody, pokladovky a mnoho ďalšieho. Zvláštne kúzlo má aj poznávací výlet za krásami našej Nitry, kde deti cestou sprevádza pútavý výklad a hry v angličtine.

Pre deti od 5 do 14 rokov. Cena 80,-€

Tajomstvo hradov21.8. – 25.8.

Chceš sa dozvedieť aké hrady na Slovensku existujú, ich históriu a zároveň si vyrobiť maketu takého, ktorý ťa najviac zaujal? Tomu sa budeme venovať celý týždeň. Okrem turistiky na Nitriansky hrad, športovania, pokladovky, vyrobíme si maketu hradu, budeme používať rôzne výtvarné techniky ako akvarel, grafiku, temperu, pastel, koláž a iné podľa tvojho osobného záujmu tvorenia.

Pre deti a mládež od 5 do 14 rokov. Cena 80,-€

Na tento tábor sa dá prihlásiť už len ako náhradník.

Informácie pre rodičov

V cene tábora je zahrnuté: desiata, obed, olovrant, pitný režim, materiál, cestovné, ceny, pedagogický dozor, poistné.

Súrodenecká zľava 10,-€ na osobu (okrem tábora Vesmírna odysea)

Platbu uskutočnite platobným príkazom na č. účtu SK4309000000005032511713 (do poznámky uveďte meno dieťaťa a názov tábora) najneskôr do 14 dní od odovzdania prihlášky.

Svoje deti možete prihlásiť online prihláškou.

Program dňa začína príchodom o 8:00h a deti si môžete vyzdvihnúť o 16:00h. Podľa potreby môžete prichádzať od 7:00h. Bližšie informácie na tel.čísle: 0903 440 893, na tejto stránke a na Facebooku.