Centrum Skalka

OáZa v meste pre deti, mládež, dospelých i seniorov
Komunita Emanuel Rok milosrdenstva


Centrum Skalka spolupracuje so Starým divadlom Karola Spišáka

Stare divadlo Karola Spišáka Srdečne ďakujeme vedeniu Divadla Karola Spišáka v Nitre za ústretovosť, otvorenosť a profesionálny prístup a za umožnenie exkurzie pre našich účastníkov Divadelného tábora Vesmírna Odysea, ktorý sa uskutočnil v dňoch 27. - 31. júl 2015 u nás v Centre Skalka na Kalvárii.

Deti z nášho divadelného tábora mali možnosť zahrať si na doskách tohto úspešného a výnimočného divadla, ktoré máme v našej Nitre. Naše špeciálne ĎAKUJEME patrí skvelému hercovi RUDOVI KRATOCHVÍLOVI, ktorý si dnes zahral nášho sprievodcu a previedol nás celým divadlom, ukázal nám jeho zákutia, naučil nás čo sú to bábky, aké môžu byť a ako sa s nimi hrá, odpovedal s ľahkosťou na všetky naše zvedavé otázky a to sme sa pýtali veľa, a s ochotou si pozrel aj naše divadielko Vesmírna Odysea, ktoré sme si tam počas "generálky" vyskúšali.

Ešte raz ďakujeme p. riaditeľovi, Rudovi Kratochvílovi a divadlu prajeme veľa úspechov, veľa divákov a samozrejme veľa talentovaných hercov. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu!


Exkurzia do Starého divadla Karola Spišáka v Nitre